Virusinė infekcija perduodama uodai

- Jan 08, 2021-

Virusinė infekcija, kurią perduoda uodai


Dengė yra uodų platinama infekcinė liga, kurią daugiausia perduoda moterų aedes aegypti uodai, bet ir moterys Aedes Albopictus, taip pat žinomos kaip "gėlių uodai". Virusas perduodamas žmonėms per uodų įkandimus, bet ne iš žmogaus į asmenį. Taigi, kai kurie gandai, kad "dengės karštligė gali būti perduodama per orą" , yra tikrai nepatikimi!


Prevention of mosquitoes (2)


Pasaulio sveikatos organizacija atkreipia dėmesį į tyrimą, rodantį, kad kasmet yra apie 390 milijonų dengės atvejų, iš kurių 96 milijonai turi klinikinių simptomų. Dengė yra daugiau nei 100 Afrikos šalių, endeminių, rytinių Viduržemio jūros, Pietryčių Azijos ir Vakarų Ramiojo vandenyno šalių. Labiausiai nukentėjo Vakarų Ramiojo vandenyno regionas, Pietryčių Azija ir Amerika.


Prevention of mosquitoes


Dengė yra sunki į gripą panašu liga, kuri gali paveikti tiek suaugusiuosius, tiek kūdikius. Sunkus Dengė, kuriai būdingos sunkios komplikacijos, gali sukelti mirtį.

Prevencija ir kontrolė

Šiuo metu vienintelis būdas kontroliuoti Dengės viruso plitimą arba užkirsti jam kelią yra kovoti su jo uodų pernešėjais, be kita ko, užkertant kelią uodai patekti į veisimosi vietas per aplinkos tvarkymą ir tinkamai šalinant kietąsias atliekas, kad būtų išvengta dirbtinių uodų buveinių kūrimo; Uždenkite buitinio vandens talpyklas ir ištuštinkite bei valykite kas savaitę; lauko vandens talpykloms taikyti atitinkamus pesticidus;


Prevention of mosquitoes1

Jei jus įkando uodai, apsvarstykite galimybę naudoti vabzdžių repelentą, kuriame yra holly aliejaus arba pušies aliejaus

Pavyzdžiui, mūsų produktas gali būti labai veiksmingas, kad padėtų jums atsikratyti uodų problemų:

Prevention of mosquitoes (3)

Natūralus, sveikas, švelnus rūpinimasis 100 metų paveldu, natūralių augalų ekstraktai, klasikiniai receptai be žolelių Šeimos sveikatos ir miego sergėtojas.

Atkreipkite dėmesįįmūsų naujienos, Atnaujinti

GuangZhou TOPONE Chemical Co, Ltd